עשרת הדיברות לדייט מוצלח

עשרת הדיברות לדייט מוצלח

מחפשים זוגיות חדשה לחורף? למאמן האישי שלום קרומבי יש כמה טיפים מוצלחים במיוחד בשבילכם
שלום קרומבי

הרבה פעמים מתאמנים מבקשים ממני: תן לנו ככה כמה טיפים לדייטים על רגל אחת. אני כמובן מתחיל להגיד להם שזה לא בדיוק ככה ובטח שלא על רגל אחת. אבל הפעם לשם שינוי החלטתי לאגד את עשרת הטיפים על רגל אחת המומלצים לדייט.

כלל ראשון:
דייטים לא חייבים להיות כבדים. זו לא אמורה להיות מעמסה או מטלה שחייבים לדחוק לערב דרמטי אפשר בכיף להפגש גם בבוקר אביבי, לא נורא לקחת כמה שעות חופש מהעבודה. אם אתה הגבר במקרה הזה, כמובן אל תשכח לחכות לה עם כוס קפה ביד…

כלל שני:
הקשיבו לאינטואיציה שלכם, התידדו אתה. האזינו כיצד היא מדברת אליכם מעומק לבכם, התחילו להקשיב לעצמכם בתחומי חיים שונים, תרגלו האזנה. מבעד להתלבטויות השונות בכל הזדמנות, האינטואיציה אף פעם לא טועה.

להקשיב לאינטואיציה | צילום Free stock
להקשיב לאינטואיציה | צילום Free stock

כלל שלישי:
שאלו את עצמכם האם אתם שומעים את האינטואיציה הפנימית שלכם, או שאתם מתבלבלים ומכנים כך עמדות ישנות שהבאתם מהבית שברגע זה בהחלט מפריעות לכם להיפתח ולהתחבר.
לעיתים אנחנו חושבים שיש לנו קושי אמיתי בקשר, אבל בעצם אנחנו שומעים את הקולות הפנימיים. שמהווים אצלנו חסמים פנימיים לאפשרות להיפתח. למעשה הקושי שצף לא קשור לקשר הספציפי העומד מולנו, אלא אלינו לסיפור החיים האישי ולאתגרים שלנו. מסיבה זו אנחנו צריכים ללמוד להקשיב ולהיות מספיק כנים עם עצמנו : האם אנחנו חווים כעת קושי פנימי, או שבאמת הבעיה קשורה בעומד מולנו.

כלל רביעי:
כל עוד אתם בתחילת הקשר, נסו לשחרר את המחשבה האם הוא או היא מתאימים לכם, נסו פשוט לחוות את השהות המשותפת יחד מבלי להתעסק כל הזמן בשאלה המטרידה. פשוט “תרגישו” אם זה מתאים לכם.

תפסיקו לחשוב כל רגע על יחסנו לאן | צילום pixabay
תפסיקו לחשוב כל רגע על יחסנו לאן | צילום pixabay

כלל חמישי :
שאלו את עצמכם מה אתם מביאים לקשר ולא רק כיצד אתם נהנים מאבק הכוכבים שעף
מהזוהר של העומד מולכם.

כלל שישי: תנו ספייס. תעשירו את עצמכם גם מתוך העולם הפרטי שלכם ולא רק מתוך העולם של בן הזוג החדש שלכם, זאת כדי לא לשאוב מהפרטנר את האנרגיות. אחרת מהר מאד הוא יהיה מותש. לאף אחד לא כיף כשהוא צריך לסחוב על הגב עוד מישהו.

כלל שביעי:
דאגו להנות ביחד מרגעים של כיף, זה הכל. אמרנו כבר שדייטים לא צריכים להיות דבר כבד. את השיחה של ייחסנו לאן, תשמרו לפעם אחרת…

כלל שמיני:
וותרו. בלי לחשוב מתי תקבלו גמול או תעודת הוקרה. המוותר הטוב ביותר מנצח. לכן פשוט וותרו. זה עושה כל כך טוב לפרטנר – וגם לכם.
digital-art-398342_960_720

כלל תשיעי:
הקשיבו לפרטנר, תראו אותו באמת. נסו לא רק לדמיין את בן או בת הזוג המשולמים, אלא באמת
להיות שם בשבילו, לנסות להבין מה הוא עובר, מה הוא מצפה מאיתנו. לפעמים אנחנו כל כך עסוקים
בקשר שאנחנו פשוט לא רואים את מי שמולנו. מה הוא עובר? מה הוא חווה?

כלל עשירי:
השאלה החשובה מכל היא – האם סתם נחמד לכם יחד או סתם מסקרן אתכם להכיר את העומד מולכם. או שבאמת יש כאן תנאים שהקשר יבשיל לזוגיות? כי לפעמים סתם נחמד לנו, אז יאללה מה אכפת לנו להמשיך לצאת? השאלה היא האם מדובר בקשר שאתו אפשר לצעוד לחופה, או שאולי אנחנו סתם מבזבזים זמן ומתעכבים בדרך אל הדבר האמיתי.

שלום קרומבי, מאמן אישי ומנחה סדנאות וקבוצות ליצירת זוגיות ואהבה


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *